Możesz zwrócić lub wymienić zakupione ubrania do 14 dni od ich otrzymania. Wystarczy dać nam znać mailowo na [email protected] bądź przez formularz kontaktowy – opisz czy chcesz zwrócić lub wymienić dane ubranie. W korespondencji mailowej podaj numer zamówienia.

NIE MAMY MOŻLIWOŚCI ODEBRAĆ ZWROTU Z PACZKOMATU WIĘC PROSIMY O NIE WYSYŁANIE PACZEK DO PACZKOMATU, A ODESŁANIE BEZPOŚREDNIO NA ADRES MARKI DOWOLNYM KURIEREM LUB POCZTĄ.

W przypadku zwrotu wyślij maila z informacją, że chcesz zwrócić zamówienie, dołącz do paczki wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu jak i paragon. Towar w przypadku zwrotu musi być nowy, nieuszkodzony i nieubrudzony. Pieniądze zwracamy przelewem na konto bankowe, nie ma możliwości zwrotu na konto PayPal. W przypadku wymiany w korespondencji mailowej podaj numer zamówienia i daj nam znać na jaki rozmiar chcesz wymienić produkt. W odpowiedzi na maila damy Ci znać czy wybrany rozmiar jest dostępny i czy wymiana jest możliwa. Do paczki dołącz kartkę z numerem zamówienia. Produkt musi być nowy, nieuszkodzony i nieubrudzony. Wymiana jest dokonywana w obrębie tego samego modelu na wybrany przez klienta rozmiar. Koszt wysyłki zwracanego/wymienianego towaru kupujący pokrywa sam. Przy wymianie nowy rozmiar odsyłamy do Ciebie na nasz koszt. Pieniądze zwracamy do 14 dni, jednak zawsze staramy się, aby było to najszybciej jak się da.

Paczki należy wysłać na:
Theanhedonia
Składziste 11
Łabowa 33-336
536260499


NIP: 7343599916
REGON: 389844133
Shopping Cart